Oral Sex Yaparken Zevk Almanın 10 Kuralı

Oral seks ve ön sevişme seksin çok önemli bileşenleridir. Ve bir kadını nasıl okşayacağınız hakkında çok fazla bilgi varsa, o zaman erkeklerin neyi sevdiği hakkında neredeyse hiçbir şey bulunamaz. Size bir saksonun nasıl yapıldığını ve zarif bir şekilde nasıl yapıldığını anlatmak için buradayız! Seks hayatınız inanılmaz olsa bile, sakso yapmanın çok sık uyguladığınız bir şey olmadığından eminiz.

Bir erkeğin penisini nasıl mastürbasyon yapacağınızı biliyorsanız, bir partneri akıllara durgunluk veren bir heyecana ve vahşi seks arzusuna getirmek kolaydır. Mastürbasyon, cinsel organların uyarılması birbirine yapıldığında sadece bağımsız değil aynı zamanda karşılıklı da olabilir. İkiniz de bu süreçten nasıl zevk alabilirsiniz? Seks eğitimcileri, sakso yapan bir seks tanrıçası gibi hissetmenin kolay olduğunu fark eder.

Bunun iki temel nedeni var. Birincisi, partnerinizin penisiyle nasıl ateşli oyunlar oynadığınızı izlemesidir. Bu, partneri uyandıramaz ama uyandıramaz. İkincisi, en iyi sakso tekniklerini kullandığınızda, bu penis oyunları daha şehvetli ve tutkulu hale gelir. Sırf seks hayatınız olağandışı hale geldiği için. İşte sakso teknikleri ve mastürbasyon hakkında bilmeniz gereken bazı ipuçları ve her şey. Yani, bir kızın bir erkeğe nasıl mastürbasyon yapabileceğine dair 11 ipucu veriyoruz.

1. Partnerinizin Oral Seksi Kabul Ettiğinden Emin Olun

Prensipte bazı erkekler mastürbasyondan hoşlanmazlar çünkü orada sinir uçları vardır. Eşin eliyle penisi okşamasına tahammül etmezler. Bir erkeğin şu anda mastürbasyon gibi bir seks eylemini istemediği durumlar vardır. Seksinizi güzelleştirmek için eşinize şu anda ne istediğini sorun ve en iyi tekniği ve pozu seçin. Arzularınızı sadece vücut hareketlerinizle ve göz temasıyla ifade etmeyin.

Bu nedenle, bir partnerden yaklaşan okşama düşüncesinin ve harika bir sakso alacağı düşüncesinin onu heyecanlandırdığını duymak önemlidir.

Bu aşamada bir diğer önemli şey de bunu sizin de istemeniz gerektiğidir. Yüksek kaliteli seks ancak partnerinizle arzularınız örtüştüğünde gerçekleşir. Bir erkek sizin her şeyi az bir hevesle yaptığınızı, heyecanlanmadığınızı ve kendinize ait bir şey düşündüğünüzü fark ederse, zevki taklit etmesi onun için zor olacaktır.

2. Hijyen Hakkında Daha Dikkatli Olun

Partnerinizin penisine zarar vermemek için hijyeni asla unutmayın. Oral sekse başlamadan önce ellerinizi sabun veya antiseptik ile yıkayın.

Yüzükleri çıkarın ve tırnaklarınızın penise zarar vermediğinden emin olun. Ayrıca ellerinizi sıcak tutun. Böyle küçük şeylere dikkat edin ve partnerinizin tatlı inlemeler ve vücut kıvranmalarıyla çabalarınız için size nasıl teşekkür edeceğini göreceksiniz.

3. Oral Seks İçin Hazırlık Yapın

Her erkeğin kendi Big Cock’u vardır. Ama hepimiz insan anatomisinden penisin bir vücut, kafa ve testislerden oluştuğunu biliyoruz. Mastürbasyon yapmak, partnerinizin penisinin sünnetsiz mi yoksa sünnetli mi olduğunu kontrol eder.

Erkeğin sünnetli bir siki varsa, ereksiyon sırasında başı açık olacaktır; değilse, sünnet derisinin arkasına gizlenecektir. Penisin başından gövdesine, bir deri kıvrımı – frenulum – aşağıdan çıkar. Çok hassas olduğunu unutmayın. Sonra perine gider. Anüs ve testisler arasında küçük bir alandır.

Penisinin ucunu yaladığın zamanki gibi sünnetsiz penisli erkekler sünnetli erkeklere göre daha şehvetlidir. Henüz penisine atlamak için zamanınız olmadı ve partneriniz o kadar mutlu hissediyor ki Büyük Arkadaşı sarsılıyor.

4. Oral Seks Pozu Önemlidir

İyi bir sakso yaparken, çoğu çift klasik versiyonu tercih eder – erkek sırt üstü yattığında ve kadın karşıda oturduğunda. Ancak denemenizi ve her zaman duygularınıza ve arzularınıza odaklanmanızı öneririz.

Örneğin, yerde oturursanız ve o önünüzde durursa, eşinizin uyandırılmayacağını kim söyledi? Bacaklarınızı düzeltin, altınıza sokun veya çaprazlayın. Partneriniz oturabilir ve rahat bir pozisyon seçebilirsiniz.

Burada başka seçenekler de var ve hepsi gerçekten işe yarıyor. Deney – hangi pozisyonun size ve eşinize daha fazla zevk verdiğini anlamanın tek yolu.

5. Aroma Terapi Yağları ve Hindistan Cevizi Yağı kullanın

Harika bir sakso için olmazsa olmazlardan biri yağ kullanmaktır. Ağzınız ve vajinanız doğal olarak ıslaktır. Ama parmakların ve ellerin değil. Kayganlaştırıcı daha iyi bir kayma sağlayacak ve kuru ellerin partnerinizin penisinin hassas cildine zarar vermesini önleyecektir.

Bir kayganlaştırıcı kullanmak, mastürbasyonu çok daha yumuşak ve daha rahat hale getirecektir. Seks dükkanlarında, sakso için mükemmel olacak bir yağ seçebilirsiniz. Yağlayıcıyı su, silikon veya yağ bazında seçin. Hindistan cevizi yağı da bir yağlayıcı olarak kullanmak için iyidir. Yardımı ile ortaklar daha hızlı rahatlayabilir ve büyük zevk alabilir.

6. Oral Sekste Çeşitli Yöntemler ve Tekniklerin Kullanın

Farklı teknikler, hareketler arasında değişiklik yapın, baskının gücünü ve el hızını değiştirin. Teknikleri değiştirin, eşinizi uyandırmak için tempoyu yavaşça yükseltin. Siz teknikleri denedikçe, eşiniz kısa sürede rakipsiz bir zevk ve orgazm duygusu yaşayacaktır.

En yaygın teknikler şunlardır:

Knuckle veya yumruklama. Tekrarlanan yukarı ve aşağı hareketleri düşünün. Katlanmış yumruk şeklindeki elinizle partnerinizin penisini tutarsınız; başparmak vücudunuzdan uzağa bakar, kural olarak, başın uyarılmasında rol oynar;

Avuç içi aşağı. Bu, ilk tekniğin zıt yönüdür. Elin başparmağı aşağı bakar ve penisin tabanına daha yakın bulunur, avuç içi aşağı bakar ve dirsek hafifçe kaldırılır;
Parmaklar. İstenirse 3-4 parmak tutulur. Başparmak penisin altında, kalan 2-3 parmak üstte, sonra kendi takdirinize göre ritmik hareketler var;
Çalın, horoz çalın veya “tamam” işareti yapın. İki parmağınızı kullanıyorsunuz – işaret parmağınız ve işaret parmağınız. Bu parmakları, ritmik hareketler yaptığınız ve delici seks yaptığınız bir halkada kapatın.

Tekniklerin her birinde, duyuları artırmaya ve arkadaşınızı orgazma getirmeye yardımcı olacak bir ritim, hız, baskı kuvveti seçmeniz gerekir.

7. Eşinizden Tam Olarak Neyi Sevdiğini Göstermesini İsteyin

Hangi hareketlerin arkadaşınıza maksimum memnuniyet sağladığını ona kendiniz sorana kadar asla bilemezsiniz. Arzularını ve tercihlerini sorgulama zahmetine katlan. Sana yalnızken sikiyle nasıl oynadığını gösterebilir.

Her hareketi, kavrama gücünü ve hızı izleyin. Penisin sıkma kuvvetine özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Birçok kız, nazikçe ve şehvetli bir şekilde mastürbasyon yaparsa, partnerinin daha hızlı orgazm olacağını düşünür. Bu sadece kızlar için geçerlidir. Kadınların klitorisi daha hassastır. Adamlar farklı. Bu yüzden ısrarcı olun ve eşinizin horozunun kavrama gücünü güçlendirin.

Kararlı olmak. Bu, partnerinizi harekete geçirir, bu nedenle bir/iki elinizi kullanarak arkadaşınızın aletini alın ve hareketlerin kuvvetini ve hızını biraz artırarak yukarı ve aşağı hareket etmeye başlayın. Adamdan size yol göstermesi için ellerini sizin elinize koymasını ve hangi güçlü sakso ile daha çok zevk aldığını göstermesini isteyebilirsiniz.

Büyük olasılıkla, eşiniz yalnızca bir elini kullanıyor. İki elini de kullanırsan ne kadar zevk alacağını hayal et. Ayrıca eliniz çabuk yorulacak ve iki elinizle sakso yaparken bir süre dinleneceksiniz. Bu, partnerinizin hızlı bir şekilde bitirmesini sağlamak için mükemmel bir yöntemdir.

8. Penisin Her Santimine Dokunun

Sadece kafa ve partnerin penisi üzerinde durmamalısınız. Bir diğer hassas kısım ise toplarıdır. Topları dikkatinizin dışında bırakmayın. Toplarıyla oynamadan önce bir losyon kullanın.

Toplarla oynarken bu teknikleri kullanın. Onları şefkatle elinize alın, tutku hissediyor musunuz? Ardından parmaklarınızı horozun etrafına sürün ve parmaklarınızı iki testis arasındaki alana koyun. Harika ve hassastırlar, bu nedenle arkadaşınız çabucak uyanacaktır.

Onun toplarıyla oynayın. Parmaklarınızın arasına koyun ve hafifçe sıkmaya çalışın. Bu hareketler öncekilerden daha zordur, ancak eşinize daha az zevke getirmeyecektir. Dikkatinizi partnerinizin daha çok neyi sevdiğine odaklayın. Bu size çifte zevk verecektir.

9. Sözlü Olarak Partnerinizle İletişim Halinde Olun

Seks terapistleri, mastürbasyon ve seks sırasında sözelleştirmeyi unuttuğumuzu söylüyorlar. Bu kötü çünkü bazen ortaklar hoş olmayan hisler hissedebilir. Bir şeyden hoşlanmıyorsanız, eşinizin burulma hareketlerinden ve hareketlerinden rahatsızsanız, hatta incindiyseniz, buna müsamaha göstermeyin. Bunu her zaman arkadaşınızla tartışın.

Bunun eşinizi inciteceğini düşünebilirsiniz. Ama sonuç harika olurdu. Mükemmel bir sakso yaparken eşinizin vücut dili de böyle olacaktır. Tatlı bir şekilde inleyecek, kıvranacak, penisi size doğru yönlendirecek. Yüz ifadesi değişecek. Sakso, oral seks (Wikipedia’da daha fazlasını okuyun) ve partnerinizin daha hızlı boşalmasını sağlayan ön sevişme.

10. Seks Oyuncakları Kullanın

Çoğu kız, erkek arkadaşlarını memnun etmek için bir vibratör kullandığından şüphelenmez bile. Bu muhteşem bir dönüş. Eşinizi uyandırmak ve mükemmel bir orgazm hissetmek için bir vibratör gibi önemsiz bir şey kullanın.

Çoğu seksolog, vibratörü vücudun en hassas bölgelerine kaydırmayı önerir. Diz bölgesinden başlayarak, iç uyluklara, testislere ve penisinin tabanına kadar çalışabilirsiniz. Bundan sonra, penisin başına bir vibratör tutun ve partnerinizin ne kadar hızlı zevkle inlediğini görün. Artık ağzınızda büyük miktarda baskı hissetmek için oral sekse gidebilirsiniz.