Mutlu Son Masaj Nedir? Nasıl Yapılır?

Mutlu son masaj sanatında mükemmelliğe ulaşmak ister misiniz? Tam vücut masajı yaparken dokunarak delirmeyi mi öğreniyorsunuz? Profesyonel masajı nasıl büyüleyici hale getireceğinizi, hatta eşinizi cinsel temas olmadan orgazma getirmeyi mi hayal ediyorsunuz? Erotik masaj için tam kılavuzu yakalayın. Masaj salonlarında mutlu son masajın ne olduğunu, partnerinizin ve sizin gerçek bir zevk almanız için hangi popüler teknikleri ve gizli ipuçlarını kullanacağınızı anlatacağız.

Mutlu Son Masaj Nedir?

Erotik masaj, partneri rahatlatan, enerji veren ve (erkek iseniz) el işi ile biten özel bir masaj türüdür. Erotik masaj, partnerinizin vücudunu daha iyi tanımanıza, uyuyan erojen bölgeleri uyandırmanıza ve hassasiyeti artırmanıza olanak tanır.

Kızlar ayrıca cinsel aktivitelerle mutlu son masajı yaptırabilirler. Burada, masörün klitoral uyarımı veya parmakla seks yapmayı içerdiği bir masaj olacak. Böyle bir masajın nüfuz edici seksle bittiğini duyduysanız, bu kesinlikle doğru değil. Bu masaja mutlu son diyemeyiz. Bir masaj terapistinden erotik masajı nasıl isteyeceğiniz ve partnerinize kendiniz nasıl yapacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Bir masaj salonunda veya evde seks öncesi ön sevişme olarak erotik masaj yapabiliriz. Ovma, oral seks ve tam vücut masajı kullanarak partneriniz daha parlak ve yoğun bir orgazm yaşayacaktır. Ayrıca, erotik masaj bağımsız bir uygulama olarak kullanılabilir. Bu masaj türü, ruh eşinizi cinsel temas ve hatta eller olmadan orgazma getirmek için eşsiz bir fırsat olacaktır.

Mutlu Son Masaj Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir masaj hizmetinden yararlanmak için masaj salonlarına yöneldiyseniz, ne tür bir masaj terapistine sahip olduğunuza bağlı olarak ayrıntılar değişecektir. Ama evde mutlu sonla biten bir masaj yapıyorsanız bilmeniz gereken bazı nüanslar var. Tavsiyemize uyarak eşinize şehvetli profesyonel bir masaj yapabilirsiniz.

Adım 1: Atmosfer Yaratmak

Her iki partner için de bir masaj seansının keyfini çıkarmak için buna hazırlanmanız gerekir. Partnerinizin vücuduna tam erişiminiz olması için önceden bir yatak hazırlamanız veya bir masaj masası kurmanız tavsiye edilir.

Işıkları kısabilir veya mumları yakabilir, rahatlatıcı fon müziğini açabilirsiniz. Bu kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.

Memnun kalmanız ve üşümemeniz için odanın yeterince sıcak olduğundan emin olmanız önemlidir. Seks pozisyonları, iç uyluklar ve nuru hakkında ileriyi düşünün.

Adım 2: Masaj Yağı Kullanın

Uzmanlar, şehvetli masaj için aromatik yağlar ve çeşitli losyonlar kullanılmasını tavsiye ediyor. Kullanımları sayesinde romantik bir atmosfer yaratabilir, havayı hoş aromalarla doyurabilir ve şehvetli zevki arttırabilirsiniz.

En iyi masaj maddesinin kaliteli şeftali, zeytin veya badem yağı olduğuna inanılmaktadır. Düzenli masaj yaparak üzüm çekirdeği veya karite yağlarını da kullanabilirsiniz. Bu yağlar hızla ısınır ve ellerinizin cilt üzerinde iyi kaymasını sağlar.

Birkaç damla enerji verici uçucu yağlar eklenebilir. Vanilya, yasemin, hindistan cevizi iyi çalışıyor. Ancak yan etkilerden kaçınmak için genital bölgeye böyle bir yağ sürmemeliyiz.

Yağların ve losyonların sıcaklığını kontrol etmek önemlidir. Onları her zaman sıcak tutmak için yanınıza bir kase sıcak su koyun.

Adım 3: Tantrik Masaja Yavaş ve Duygusal Bir Başlangıç

Masaj terapistiniz tam vücut masajına başlayacaktır. Ama ilk dokunduğu yer senin sırtın. Sıcak yağlar veya losyon kullanabilir, giyinik veya üstsüz olabilir. Bunu önceden tartışabilirsiniz.

Yavaş yavaş, terapistin erojen bölgelerinize nasıl hareket ettiğini ve her türlü tekniği kullanarak 30 dakikadan 90 dakikaya kadar vücudunuzun her santimini nasıl çalıştığını hissedeceksiniz.

Partnerinize mutlu sonla biten bir masaj yaparken arkadan başlayın ve ardından vücudun her detayına ve erojen bölgelere dikkat edin.

Adım 4: Sırtınızı Dönme Zamanı

Masajın yarısında partnerinizden ön tarafına dönmesini isteyin. Bir erkeğe masaj yapıyorsanız, boynu, uylukları, yüzü, göğsü ile başlayın. Önünüzde bir kız varsa, göğüslerine dokunduğunuzdan emin olun. Genital masaja başlayabilir ve hatta erkeğinize oral seks yapabilirsiniz.

Adım 5: Mutlu Son

Mutlu biten bir masajın amacı cinsel zevktir. Masajın en sonunda, bir el işi veya klitoral uyarı ile orgazm olacaksınız. Partnerinize erotik bir masaj yapıyorsanız, sözel olmayan ipuçları ve vücudunun hareketi ile her şeyi durdurmak ve seks yapmak isteyeceksiniz. Ama yine de bu sürecin tadını çıkarmanızı ve masöze dokunmamanızı tavsiye ederiz. Kesinlikle orgazm ve boşalma yaşayacaksınız ve bu masajı uzun süre hatırlayacaksınız. Bunu defalarca tekrarlamak isteyeceksiniz.

Erotik Masaj Teknikleri Nelerdir?

Birçok erotik masaj tekniği vardır. En popülerleri arasında çıplak bir vücutla yapılan Vücut masajı, Lingam masajı – erkekler için penis masajı, Yoni masajı – bir kadının mahrem bölgesi masajı, Foot Job – kadın bacaklarıyla yapılan erotik masajdır. Ön kol, kalça, göğüs veya kalça ile farklı teknikler uygulayabiliriz.

Temel Teknikler

Erotik masaj çok aktif olmamalı veya eşinize zarar vermemelidir. Bu masaj hoş bir his verir ve vücudu rahatlatır. Partnerinizi orgazm ve boşalmaya götürmek için, birkaç açık teknikte ustalaşmak ve bunları değiştirmek yeterlidir.

Okşama

Herhangi bir mutlu son masaj tekniğinin anahtarı olan düzenli masajın hoş ve basit bir unsuru. Bu özel elementi kullanarak vücudun herhangi bir bölümünün masajını başlatabilir ve sonlandırabilirsiniz. Vuruş, daha aktif tekniklerden sonra da iyidir. Dokunuşunuzu nazik tutmaya çalışın, avuç içlerinizi vücuda değdirin, iç uyluklar ve diğer kısımlarla tutkulu olun.

Sıkma

Bu hareketi kullanarak mutlu son masajından önce kasları gevşetiyor, kan dolaşımını iyileştiriyor ve vücudu ısıtıyoruz. Bu hareketle sırta ve kalçaya masaj yaparak iki elimizle vücuda hafifçe bastırıyoruz. Ayrıca bir avuç içinizi diğerinin üzerine koyabilir ve dairesel hareketlerle bastırabilir, oral seks veya oral seks ekleyebilirsiniz.

Baskı Uygulama

Bu hareket biraz öncekine benziyor. Kelepçeleri iyi giderir, gergin sırt, boyun, kol ve bacak kaslarını gevşetir. Bu hareketi masaj sırasında uygulamak için baş parmaklarınızı birbirine bağlamanız ve hafifçe bastırıp dairesel hareketler yapmanız gerekir. Ana şey aşırıya kaçmamaktır. Güçlü baskı partnerinize zarar verebilir.

Uygulama Sırasına Göre Yapın

Erotik masaj, vücudu maksimum düzeyde kullanmalıdır. Ancak bu şekilde partner zevk ve orgazm olur.

Başa masaj yaparak başlayın. Yağ kullanmayın. Partnerinizin kafa derisini, kulaklarını ve şakaklarını parmaklarınızla okşayın, ovun ve sıkın.

Daha önce bahsettiğimiz teknikleri ve hareketleri kullanarak boyuna, omuzlara ve sırta yumuşak bir şekilde hareket edin. Elinizde önceden ısıtarak yağ eklemeye başlayın ve düzenli masajınız harika olur.

Kalçalara doğru hareket edin ve uyluklara ve baldırlara indirin. Eşinizden yuvarlanmasını ve bacakların diğer tarafına masaj yapmasını isteyin.

Bundan sonra ellerine ve avuçlarına masaj yapın ve yumuşak bir şekilde göğsün hafif masajına geçin.

Tam vücut masajı ve samimi bölgelerin uyarılmasıyla bitirin. Erotik masaj seksle bitmek zorunda değildir. Ama eşiniz için keyifli bir hediye yapabilirsiniz.